Eskiçeşme OSGB - Bodrum

Hizmetlerimiz

 

30.06.2012 tarihinde yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte çalışma hayatında yeni bir dönem açmış ve işverenlere bir takım sorumluluklar yüklemiştir.

Türkiye' de halen çoğu işveren bu yasayla birlikte gelen sorumluluklarını tam olarak bilmemekte, ve ne yapacağı konusunda kararsız durumdadır. Bu durumu fırsata çevirmeye çalışan bir çok kişi işverenleri yanlış yönlendirmiş ve zorunlu olsun olmasın, cezalar ile korkutarak hizmet almaya zorlamışlardır.

Eskiçeşme Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, başta kurulduğu şehirde olmak üzere işverenleri doğru bilgilendirerek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda yeni bir döneme imza atmak ve tüm müşterilerini doğru bilgilendirmek ve  yasalara uygun hizmeti sunmak için kurulmuştur. Sitemizden, telefonla veya e-posta ile bize ulaşabilir yasalar karşısındaki sorumluluklarınızı ve merak ettiklerinizi bize danışabilirsiniz.

Lütfen unutmayalım, İş Sağlığı ve Güvenliği sadece cezalardan kurtulmak için değil, ülkemiz genelinde çalışanların ve işletmelerin güvenliğini sağlamak ve herkes için daha sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için yürürlüğe konulmuş mevzuatlardır. 

Bir işi doğru yapmanın üç yolu vardır. Birincisi akıl yürüterek ki en saygı değeridir. İkincisi benzeterek ki en kolayıdır. Üçüncüsü tecrübeyle ki en acısıdır. (Konfüçyüs)